Компанія зосереджена на виробництві деталей порошкової металургії з порошків на основі заліза, бронзи та міді. На власних потужностях підприємство виробляє великі партії деталей конструкційного, електротехнічного та загальнопромислового призначення. Виробнича потужність становить до 800 000 деталей на місяць. Сфери застосування: автомобілебудування, верстатобудування, приладобудування, електротехніка, сільськогосподарське машинобудування та залізничний транспорт.
Технічний потенціал підприємства – це парк пресового обладнання потужністю 100, 160, 400 тонн. Муфельна піч для спікання із захисною атмосферою.
Зона термодифузійного цинкування. Механічна дільниця для обробки деталей і виготовлення пресового інструменту, обладнана фрезерними, токарними, шліфувальними, заточувальними, свердлильними, різьбонарізними верстатами та допоміжним обладнанням. Ділянка промислового миття та пакування деталей. Електротехнічна лабораторія.

1990

Заснування компанії

Компанія POWMET була заснована під назвою ТОВ «МП Перспектива» в 1990 році в місті Бровари Київської області.

Основна спеціалізація: фасонні деталі з порошкових антифрикційних матеріалів, фрикційні накладки, деталі з порошкових антифрикційних матеріалів.

1990

Збільшення виробничого потенціалу

Ремонт та модернізація порошкових пресів вітчизняного та іноземного виробництва. Початок постачання клієнтам у Західній, Східній Європі та Австралії.

1998

Офіс в Європі

Компанія POWMET була заснована під назвою ТОВ «МП Перспектива» в 1990 році в місті Бровари Київської області.

Основна спеціалізація: фасонні деталі з порошкових антифрикційних матеріалів, фрикційні накладки, деталі з порошкових антифрикційних матеріалів.

2005

Модернізація

Розробка та виробництво нових печей для термодифузійного цинкування. Ефективний захист від корозії спечених деталей для постачання для потреб компанії MAN.

2017

Початок виробництва нових деталей

Освоєння понад 100 видів деталей для внутрішнього ринку України. Початок роботи з новими компаніями та вирішення задач клієнта.

2022

Нова сторінка в історії компанії

Компанію було викуплено та представлено під новою назвою POWMET. Проведені роботи з оновлення обладнання та збільшенні виробничих потужностей. Переглянуто процес виготовлення спечених деталей. Пошук нових сумішей для покращення характеристик виробів та виходу на новий рівень виробництва. Пошук нових партнерів в Європі.

Illustration

Продукція

Виготовлення типових деталей та під замовлення

Ознайомитися
Illustration

Процеси

Огляд процесу виготовлення спечених деталей та додаткові послуги

Ознайомитися
Illustration

Матеріали

Перелік матеріалів на основі котрих ми виготовляємо деталі

Ознайомитися

Науковий потенціал нашої компанії – це команда професіоналів із 40-річним досвідом роботи в галузі порошкової металургії. Конструкторське бюро компанії виконує повний комплекс робіт від ідеї до дослідної партії деталей. Це включає в себе розробку конструкторської документації деталей, технічної документації на форми, матриці та допоміжні інструменти. Вибір матеріалів з існуючих рецептур і розробка нових композицій металевих порошків. Конструкторський нагляд за виготовленням оснастки та дослідної партії деталей. Ми використовуємо AutoCAD і Solidworx для проектування деталей і інструментів.
За роки існування ми освоїли виробництво понад п'ятисот деталей різного призначення з різних металевих порошків і композицій. Технічні можливості компанії з виробництва деталей порошкової металургії складають до 800 000 одиниць на місяць.

Illustration

ISO 9001:2015